Uspavana lepotica

Ulogujte se da dodate predstavu u listu zelja
0.0

Broj ocena: 0;

Uspavana lepotica

Pisac: Petar Iljič Čajkovski,

Igraju:

Kralj: 
Ivan Đerković

Kraljica: 
Marijeta Virag

Princeza Aurora: 
Ana Đurić

Princ Dezire: 
Andrej Kolčeriu

Katalabit, ceremonijal majstor: 
Ranko Lazić

Učitelj princa: 
Marko Dubovac

Verenica princa: 
Jelena Vukadinović

Vila iskrenosti: 
Juka Macujama

Vila žitnog klasja:
Sonja Batić

Vila izobilja: 
Lana Stojanović

Vila kanarinka: 
Teona Radanović

Vila strasti: 
Olga Avramović

Vila Jorgovan: 
Katarina Kljajić

Karabos, zla vila: 
Milena Krkotić

Prinčevi: 
David Gruoso, Samjuel Bišop, Bojan Radnov, Panajotis Dionisakopulos

Aurorine drugarice: 
Sonja Batić, Ajaka Saito, Jovana Paunović, Mina Radović, Lana Stojanović, Olga Avramović, Sanja Pavić, Jelena Marković

Vila Briljant: 
Sonja Batić

Vile zlata, srebra, safira: 
Lana Stojanović, Sanja Pavić, Ajaka Saito

Bela mačka i Mačak u čizmama: 
Olga Avramović, Bojan Radnov

Crvenkapa i Vuk: 
Teona Radanović, Igor Tauber

Princeza Florina i Plava ptica: 
Juka Macujama, Milan Ivan

Dadilja: 
Branka Gligorić



Nereide, Valcer sa girlandama, Mazurka, Dvorske dame, Gospoda:
Sonja Batić, Marija Vučenović, Sonja Gavrilov, Jelena Danguzov, Zorana Dimitrijević, Nastasja Ivetić, Milica Jelić, Ljiljana Jokanović, Maja Kuveljić, Bojana Matić, Juka Macujama, Jelena Nikolić, Vesna Ognjanov, Sanja Pavić, Jovana Paunović, Ivana Pribić,Teona Radanović, Mina Radović, Ajaka Saito, Milana Samardžić, Dejana Simatović, Lana Stojanović, Biljana Babijanović, Ivana Nanić Suvačarević, Tatjana Nenadović, Ljubica Selaković Bandić
Naojuki Acumi, Panajotis Dionisakopulos, Marko Dubovac, Aleksandar Bečvardi, Milan Ivan, Đulio Milite, Igor Tauber, Zoran Trifunović, Nikola Stamenović*, Nenad Vuković**, Stefan Mikan**, Miroslav Stojiljković**, Vladislav Šeguljev**

*Učenici Baletske škole Novi Sad

ORKESTAR SRPSKOG NARODNOG POZORIŠTA

Koncertmajstor: Vladimir Ćuković, Sergej Šapovalov
Violončelo solo: Iboja Farago / Kristina Tokodi
Harfa solo: Ivana Pavlović

Asistent scenografa: Nada Danilovac
Asistent kostimografa: Snežana Horvat
Korepetitori: Zoltan Gajdoš, Dejan Brkić
Asistent korepetitora: Predrag Petruševski
Inspicijenti: Tanja Cvijić, Ivan Svirčević
Dizajn svetla: Marko Radanović
Kompjuterska priprema scenografskih rešenja: Milica Maksimović