Leto na Gardošu 2019.

05. jul 2019. - 01. sep 2019.
Beograd

U petak, 5. jula, predstavom „Pazi s kime spavaš 2“ počinje zemunska tradicionalna kulturna manifestacija Leto na Gardošu 2019.

Pod pokroviteljstvom Gradske opštine Zemun, koja je osnivač ove manifestacije, Turističko-kulturni centar Zemun priredio je programe za sve generacije, u svim izvođačkim žanrovima.

leto-na-gardosu-2019

Nedeljom i ponedeljkom su sadržaji za najmlađe, četvrtak je rezervisan za amaterska pozorišta, a petkom i subotom su predstave i koncerti.

Ukupno 43 sadržaja biće prikazana na ovogodišnjoj, osamnaestoj po redu manifestaciji, koja traje do 1. septembra.

Karte se mogu kupiti na svim prodajnim mestima Tiketlajna i na biletarnici Letnje scene Gardoš sat vremena pre početka predstave. Za dečije predstave ulaznice plaćaju samo pratioci.

Program 

Petak, 5. jul (21.00) Pazi s kime spavaš 2
Igraju: Mirka Vasiljević. Nemanja Janičić, Igor Damljanović, Zinaida Dedakin, Semir Gicić

Subota, 6. jul (21.00) Svlačenje
Igraju: Katarina Žutić i Jelica Sretenović

Nedelja, 7. jul (20.30) Crvenkapa i slatki vuk
Dečja predstava

Ponedeljak, 8. jul (20.30) Laza mamina maza
Dečja predstava

Četvrtak, 11. jul (21.00) Zašto i kako ubiti muža
Igraju: Nataša Aksentijević i Peđa Damnjanović

Petak, 12. jul (21.00) Čorba od kanarinca
Igraju: Mina Lazarević i Ljuba Bandović

Subota, 13. jul (21.00) Kišobran za dvoje
Igraju: Nada Macanković i Miljan Prljeta

Nedelja, 14. jul (20.30) Tužno pače
Dečja predstava

Ponedeljak, 15. jul (20.30) Zaljubljeni meda
Dečja predstava

Četvrtak, 18. jul (21.00) Kovači
Bag teatar

Petak, 19. jul (21.00) Sokin i Bosina
Igraju: Ljiljana Blagojević, Vesna Stanković, Milena Đorđević i Miloš Đorđević

Subota, 20. jul (21.00) Život i druge sitnice
Igraju: Marko Živić, Saša Joksimović, Katarina Marković, Staša Radulović, Bojana Grabovac

Nedelja, 21. jul (20.30) Vuk i tri praseta
Dečja predstava

Ponedeljak, 22. jul (20.30) Čudna šuma
Dečja predstava

Četvrtak, 25. jul (21.00) Prosidba
Pozorište PAB sklonište u teatru

Petak, 26. jul (21.00) Da, to su bili dani
Muzičko-poetski kabare; učestvuju: Nebojša Dugalić, Boris Pingović, Mina Ćosić i Vojislav Savić

Subota, 27. jul (21.00) Voli me do kraja
Igraju: Mirka Vasiljević, Ivan Zekić i Nemanja Janičić

Nedelja, 28. jul (20.30) Šašavi bluz
Dečja predstava

Ponedeljak, 28. jul (20.30) Čarobna mušmula
Dečja predstava

Četvrtak, 1. avgust (21.00) Hamlet iz Mrđuše Donje
Amatersko pozorište uz Kostolca

Petak, 2. avgust (21.00) Kao da sam te sanjao
Igraju: Vladan Savić, Kristina Savić i pijanistkinja Ksenija Ristić

Subota, 3. avgust (21.00) Nisam lud da umrem gladan
Igraju: Žarko Stepanov i Branko Janković

Nedelja, 4. avgust (20.30) Lalalina cura fina
Dečja predstava

Ponedeljak, 5. avgust (20.30) Razmaženi vitez
Dečja predstava

Četvrtak, 8. avgust (21.00) Kategorički zahtev
CZK Kovin

Petak, 9. avgust (21.00) Udaj se muški
Igraju: Snežana Savić, Miloš Đorđević, Ratko Tankosić

Subota, 10. avgust (21.00) Garavi sokak
Koncert

Nedelja, 11. avgust (20.30) Kralj Mrgud
Dečja predstava

Ponedeljak, 12. avgust (20.30) Herkules
Dečja predstava

Četvrtak, 15. avgust (21.00) Sumnjivo lice
Pozorište „Bata Bulić“, Petrovac na Mlavi

Petak, 16. avgust (21.00) Vernisaž
Igraju: Marko Živić, Tatjana Kecman i Marko Jovičić

Subota, 17. avgust (21.00) Ljubav do groba – premijera
Igraju: Snežana Savić, Milenko Pavlov i Marina Vodeničar

Nedelja, 18. avgust (20.30) Peđolino
Dečja predstava

Ponedeljak, 19. avgust (20.30) Škola znanja
Dečja predstava

Četvrtak, 22. avgust (21.00) Pseće srce
Gradsko pozorište Valjevo

Petak, 23. avgust (21.00) Istočni anđeo
Igraju: Marko Živić, Bora Nenić, Anka Gaćeša, Vladan Milić

Subota, 24. avgust (21.00) Pazi s kime spavaš
Igraju: Mirka Vasiljević, Nemanja Janičić, Igor Damnjanović, Zineida Dedakin i Semir Gicić

Nedelja, 25. avgust (20.30) Ledena kraljica
Dečja predstava

Ponedeljak, 26. avgust (20.30) Aska i vuk
Dečja predstava

Četvrtak, 29. avgust (21.00) Sve o ženama
Pozorište Nova Pazova

Petak, 30. avgust (21.00) Upoznaj moga tatu
Igraju: Katarina Gojković, Mina Janković / Dragana Dabović, Andrej Šepetkovski i Andrija Daničić

Subota, 31. avgust (21.00) Idealna polovina
Igraju: Milan Kalinić, Olga Odanović

Nedelja, 1. septembar (20.30) Od ljubavi zloća zanemoća
Dečja predstava

Izvor: danubeogradu.rs